Torbalı Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

Servis Çağır: 444 28 46

Buzdolabı Tamircileri Ustası Torbalı

Buzdolabı Tamircileri Ustası Torbalı

Torbalı çeşitli uygarlıkların merkezi içerisinde kalan ve adını bugünkü merkeze 5 km uzaklıkta olan Tripolisten aldığı rivayet edilmektedir. Bugünkü torbalı küçük menderes havzasında verimli topraklar üzerinde kurulmuştur.

İzmir’in sanayi adına önemli bir ilçesi. Köy yapısını korumakla beraber halkının çoğu ilçe civarındaki fabrikalarda işçilik yaparak geçimini sağlar.

Bir sürü sigara fabrikası, soğuk hava depoları ile milli gelire olan katkısı oldukça büyüktür.

Torbalı Buzdolabı Tamircileri Servisi arıyorsanız servisimiz Torbalı ve çevre mahallelerine servis hizmeti sunmaktadır. Özellikle buzdolabı arızalarında en kısa sürede yaşadığınız mağduriyeti gideriyoruz.  Torbalı gibi sıcak ve nemli iklime sahip bir ilçede özellikle buzdolabı arızalandığında aynı gün içerisinde servis çağırmanız gerekir. Ancak yetkili servisler 4-5 gün sonra ve 1 hafta sonrasına randevu oluştururlar.

Torbalı Buzdolabı Tamircileri Servisi Ayrıca yetkili servisler teknik servislere oranla çok tuzlu fiyat vermektedir.  Ancak özel servislerde bütçenize uygun düşündünüz fiyatı pazarlık yaparak ustalar ile anlaşma yapabilirsiniz. Ancak yetkili servislerde sabit fiyat uygulaması ile hem daha fazla ücret alırlar hem de herhangi bir indirim de bulunmazlar.

Torbalı Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler / Servisler

Torbalı Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler / Servisler

Torbalı İzmir merkeze uzak ilçelerinden biridir.  Özellikle torbalı servisimiz deneyimli usta ve ekipleri ile aralıksız hizmet vermektedir. Torbalı Buzdolabı tamiri yapan yerler, ya da buzdolabı tamir yapan servis Torbalı arıyorsanız tam yerindesiniz.

Torbalı Buzdolabı Teknik Servis hizmeti sunan servisimiz birçok marka buzdolabı tamir işlemini yapmaktadır. Buzdolabı tamir işleminde ustaların deneyimli ve işin ehli olması buzdolabı tamiri açısından büyük önem arz etmektedir.  Torbalı buzdolabı tamiri en yakın servis arıyorsanız servisimiz en kısa süre içerisinde adresinize gelerek buzdolabı tamirini gerçekleştirecektir. Birçok arızanın tamiri korusunda işinin ehli olan ustalarımız, özellikle sıklıkla karşılaştığımız arızaların başında, buzdolabı ana kart arızası, buzdolabı beyin arızası, buzdolabı motor arızası, buzdolabı fan arızası, buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı aşırı buzlanma yapıyor, buzdolabı su akıtıyor gibi arızalar sıklıkla karşılaştığımız  arızalar arasında yer almaktadır.

Torbalı Buzdolabı Teknik Tamir Servisi Konusunda sizde işin ehli usta ve ekip arıyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Özellikle servis ekiplerimiz sadece torbalı değil birçok markanın teknik tamir servisi hizmetini sunmaktadır. Servisimiz en uygun buzdolabı tamircisi olarak her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır.

Torbalı Buzdolabı Arızalarında mutlaka tamir yapıldıktan sonra servis fişini almayı unutmayın Gelen servis ekipleri bizden ya da başkasından geldiklerinde servis fişini vermediklerinde ya da başka bir gün vereceklerini söylediklerinde servis ücreti ve tamir ücretini kesinlikle tamir ettirmeyiniz.

Torbalı Buzdolabı Teknik Tamir Servisi  özellikle dikkat edeceğiniz hususlardan biri de Servis formu almanız gerekir . Servis Formu örneğin motor değişimi yapıldı hakkımızı nasıl arayacağız işte bu elimizde bulunan  servis fişi  ile  hizmet sonrası servis formu olması ve hakkımızı kanunu yollardan aramanız açısından büyük önem taşımaktadır.  Özellikle Servis formunda bulunması gerekenlerin başında Teknik servis, Telefon numarası web sitesi ve adresi olmayan servis formlarını kesinlikle kabul etmeyin.

Adres bilgisi net şekilde belirtilmemiş yerlere kesinlikle itibar edilmesi gerekir. Ayrıca bu işte kurumsal büyük resmi web sitesi özellikle google arama motorunda en üst sıralarda çıkması güvenilirlik açısından o servisin güvenilir ve en çok tercih edilen servis olmasının sonucudur. Web sitesinde incelediğiniz de içerisinde on binlerce içerik ve makale yazılan servisleri tavsiye etmeniz her zaman önemlidir. Google arama sonuçlarında çıkan en üst sıralarda  web sitesi kolay kolay müşteriyi mağdur etmeyecektir.

Torbalı Çamaşır Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Çamaşır Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Çamaşır Makinesi Tamircisi Servisimiz deneyimli usta kadrosu ile sadece Torbalı ilçesi değil İzmir’in birçok bölgesine gezici servis araçları ile hizmet etmektedir.
Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak sıklıkla karşılaştığımız arızaların başında çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor, çamaşır makinesi anakart arızası, çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi elektrik gelmiyor gibi arızalar sıklıkla karşılaştığımız arızalar başında yer almaktadır.

Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir?

Çamaşır makinesi su almıyor;Şebeke musluğu kapalı olabilir. Su giriş hortumu bükülmüş  ve ya tıkalı olabilir, çamaşır makinesi kapısı açık kalmış olabilir.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor; Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir ya da Pompa filtresi tıkalı  yada pompa motoru bozulmuş olabilir.

Çamaşır makinesine su  boşalıyor; Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir. Su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmelidir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor; Çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir ya da sert bir yere dayanmış olabilir ayrıca çamaşır makinesi içerisine kapasitesinden fazla çamaşır yüklenilmesi durumunda çamaşır makinesi titreşimli çalışır.

Çamaşır makinesi  gürültülü çalışıyor; Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir.Tambur yatak gövdesi gevşemiş olabilir. Tambur yatağı kontrol edilir. Yatak cıvataları gevşemişse  sıkılmalıdır. Yıkama motoru rulmanları arızalı olabilir.Kazan ile tambur arasına bir cisim kaçmış olabilir. Cisim çıkarılmalıdır.Rezistans yerinden çıkıp, tambura sürtüyor olabilir ayrıca amortisörler de de sorun olabilir.

Çamaşır makinesi sarsıntılı çalışıyor; Makine taşıyıcı ayakların dengesi bozulmuş olabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir.Amortisörler arızalı veya bağlantı cıvataları gevşemiş olabilir. Amortisörler kontrol edilmelidir.Arızalı ise değiştirilmelidir. Bağlantı cıvataları gevşemişse sıkılmalıdır. Makine askı yayları yerinden çıkmış olabilir. Askı yaylarını kontrol edin. Yerinden çıkan varsa yerine takın.

Deterjan çekmecesinde köpük oluşuyor; Yanlış deterjan kullanılmış olabilir. Makinelerde sadece otomatik çamaşır makineleri için kullanılabilecek deterjanlar kullanılmalıdır.

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinden su kaçırıyor;Çamaşır makinesi giriş suyunun basıncı fazla olabilir, şebeke suyu muslukları kısılarak makinenin giriş suyu basıncı düşürülmelidir. Taşıyıcı ayaklar dengede olmayabilir. Deterjan çekmecesi yuvasına iyi oturmuyor veya çekmecede çatlak olabilir.

Torbalı Bulaşık Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Bulaşık Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Özellikle bulaşık makinesi arızası ile karşılaştığımız da elbette ki ilk aradığımız şey adrese yakın olması ve güvenilir bulaşık makinesi tamircisi olması büyük önem arz eder.

Günümüzde kullanılan bulaşık  makineleri oldukça işlevsel çözümler sunan teknolojiye sahiptir. Fakat bazı durumlarda arıza ile karşı karşıya kalabilmekteyiz.

Bulaşık makinelerine bakım yaptırmak, kıyafetlerin daha temiz olmasını hem de makinenin uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlar. Bakıma rağmen bulaşık  makinesi arıza durumu söz konusu olabilir. Arızaları bilerek doğru teknik uygulanması çamaşır makinesi bozulmaması açısından büyük önem taşır.

Torbalı Derin Dondurucu / Difriz Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Derin Dondurucu / Difriz Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Derin Dondurucu Difriz gibi cihazlarınızın arızalarını yapıyoruz. Teknik Servisimiz özellikle marka fark etmeksizin Derin Dondurucu gibi cihazların tamirini yapmaktadır. Kullanmakta olduğumuz parçalar orijinal parçalardır. Herhangi bir arızalanmaya karşılık sıfır cihaz ile değiştiriyoruz.

Torbalı Derin Dondurucu Servisimiz her türlü derin dondurucu, beyaz eşya, kat tamiri, dipfriz, derin dondurucu, yıllık bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.
Müşteri hizmetlerini aradığınızda cihazın fişi prize takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

Torbalı Sanayi Tipi / İşyeri – Market / Sütlük Dolap Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Torbalı Sanayi Tipi Tamircisi Arıza Tamir Servis hizmetleri olarak her marka sütlük depoları endüstriyel soğutucu buzdolabı, market reyonu, teşhir dolapları sütlük reyon, buzdolabı şarküteri dolabı, sütlük tamiri, sütlük bakımı, sütlük dolap tamir servisi soğutucu grupları et soğutucu, pastanı dolabı, sütlük, gaz basım işleri 7/24 servis periyodik bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Sütlük dolabı , de montajı, sütlük sökümü, sütlük motor değişimi işlerinizi deneyimli  güler yüzlü ekip ve personellerimiz ile  2 saat içerisinde servis imkanı sağlamaktadır. 1 yıl işçilik parça garantisiyle yapmaktayız. En uygun kaliteli hizmet için servisimiz istediğiniz gün ve saatte arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Menderes İzmir Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587 içerikli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

İzmir Torbalı Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi 444 28 46 Hizmet Verdiğimiz Semtler;

• Ayrancılar • Çaybaşı • Merkez Köyler • Pancar • Subaşı • Torbalı • Yazıbaşı
• Alpkent Mahallesi • Atalan Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bülbüldere Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çapak Mahallesi • Çaybaşı Mahallesi • Çaybaşıatatürk Mahallesi • Eğerci Mahallesi • Ertuğrul Mahallesi • Fevziçakmak Mahallesi • Göllüce Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Karakuyu Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kırbaş Mahallesi • Kuşçuburun Mahallesi • Muratbey Mahallesi • Naime Mahallesi • Özbey Mahallesi • Pamukyazı Mahallesi • Şehitler Mahallesi • Tepeköy Mahallesi • Torbalı Mahallesi • Yedieylül Mahallesi • Yemişlik Mahallesi • Yeni Mahallesi