Kombi Bakım Servis Ücretleri

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Hemen Arayın.

444 2846

Kombi Bakım Tamir Servisi 7/24 Hizmet

Kış aylarına girmek üzere olduğumuz bu aylarda ısınma, sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombilerin yıllık bakımı konusunda yapılması gerekenleri sizler için anlattık.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Birçok işlem bilgi kombi bakımının işin ehli usta kişiler ve uzmanlar tarafından yapılmasını öneriyoruz. Yapacağınız yanlış işlem ciddi problemlere sebep olabilir bunun için mutlaka daha güvenli yapmaya dikkat etmelisiniz. Kombi bakımı ve Petek temizleme servisi olarak kombi bakımı içinde siz müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz ve profesyonel destek sağlıyoruz.

Kombi sıcak su ve peteklerinin ısınmasını sağlayan doğalgaz enerjisini kullanan bu sayede hayatımız kolaylaştıran yazın sıcak su temin etmememizi kışın ise petek ve radyatörler sayesinde ısınmamıza yarayan cihazlardır. Kombi bakımı servisi olarak kombi bakımı kışa girmeden yani petekleri kullanmadan önce mutlaka yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi bakım tamir servisi olarak Kombi Bakımına geçmeden önce kombinin su basıncını kontrol etmeliyiz. Her ne marka olursa olsun kombi de belirtilen bar seviyesinin altına aşmamak ya da bar seviyesinin altına düşmemek gerekiyor. Su basıncı düşük ise kombinin alt tarafında bulunan su açma vanasından bar seviyesi 1,0 gelene kadar su ilave etmeliyiz.

Kombi Bakımı Petek Temizleme Fiyatı Fiyatları

petekleri sökmeden temizleme, evde kalorifer peteği nasıl temizlenir, makinasız petek
petekleri sökmeden temizleme, evde kalorifer peteği nasıl temizlenir, makinasız petek temizleme,

Kombi bakımı ve petek temizleme servisi olarak petekler hava dolmuş ise içindeki suyu hava dolaşımı yapamaz hale gelir bu durum peteklerin belirli bölümlerinin ısınmamasına sebep olur. Petek ve Radyatörler monte edilirken küçük anahtar  ile bu işlemi kendinizde basit şekilde yapabilirsiniz.

Hava alma işlemi yapıldıktan sonra petekler de herhangi bir ısı değişimi söz konusu değil ise ya da petekler ve radyatörler aynı sıcaklıkta ise bu durumda işinde uzman bir servis işin ehli bir servis çağırarak teknik yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi bakımı için hizmet alacağınız servisin uzun yıllar bu alanda tecrübe sahibi olduğuna dikkat ederek teknik servis seçimi yapmalısınız. Kombi bakım servisi ücretleri olarak Kombi bakımı denilince sadece temizlik işlemi anlaşılmamalıdır.  Kombi bakımı için ileride olabilecek arızaların tespiti yapılarak çözümler arayışına girilmelidir. Kombi bakım ve tespitler sizler tarafından yapılacak uygulamalar olmadığından firmalar sizin için yapacaktır.

Kombi bakımı nasıl yapılır;

 • Kombinin içindeki su boşaltılır kirli kombiye su tahliye edilir.
 • Genleşme tankının havası ölçülerek 0.75 bar’dan az ise 0.75 bar seviyesine gelene kadar hava basılır.

  Kombi Bakımı ve Kalorifer Radyatörü Temizleme
  Kombi Bakımı ve Kalorifer Radyatörü Temizleme
 • Kombi Brülör sökülerek fırça yardımı ile temizleme işlemi yapılır.
 • Fan testi yapılır ve gerekirse fan temizleme işlemi yapılır.
 • Filtre sökülerek fırça yardımı ile filtre temizliği yapılır.
 • Kombiden sökülüp değişmesi gereken parça toplanır ve tekrar takılarak suyu doldurulur.
 • Gaz ayarları yapılır ve sızdırmazlık durumu kontrol edilir.

Kombi bakım Servis Ücretleri firması olarak tüm bilgiler detaylı bir şekilde anlatılarak teknik konuda bilgi verilir ve kombi kontrol edilir ve çalışır vaziyette siz müşterilerimize kombi teslim edilir.

Vaillant Vıessmann Kombi Bakım Tamir Servisi

Vaillant Kombi Servisi Karşıyaka-ÇiğliVaillant Kombi Bakım Servisi olarak Vaillant kombi aşırı gürültülü çalışıyor, Vaillant kombi sıcak su ısıtmıyor, Vaillant kombi petekler ısınmıyor, Vaillant kombi bar düşük, Vaillant kombi tamircisi olarak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. Biz her zaman güler yüzlü teknik servis ekibimiz ile sizlere en uygun fiyata teknik tamir servis hizmeti sunuyoruz.

Vıessmann Kombi Bakım Tamir servisi Vıessmann kombi aşırı gürültülü çalışıyor, Vıessmann kombi sıcak su ısıtmıyor, Vıessmann kombi petekler ısınmıyor, Vıessmann kombi bar seviyesi düşük gibi sorunlar ile karşı karşıya kalırsanız bizi mutlaka aramanızı tavsiye ediyoruz. Biz haftanın 7 günü 24 saati sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Karşıyaka-Çiğli Viessmann Kombi Servisi
Viessmann Kombi Bakım Servisi

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sizde arıyorsanız bizi en kısa süre içerisinde arayarak teknik servis kaydı bırakabilirsiniz. Teknik Servis konusunda ustalarımız işin ehli ve deneyimlidir. Bizi tercih etmeniz her zaman avanta sağlayacaktır. En uygun kombi tamircisi, Kombi tamiri yapan yerler, kombi tamir servis fiyatları, Kombi anakart tamir ücretleri, kombi tamir ustası gibi birçok arıza da alanında deneyimli ustalarımız teknik destek vermekte ayrıca tüm marka kombi tamir servisi yapıyoruz. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan  Kombi Bakim Servisi Ümraniye sayfasına da göz atabilirsiniz.