Denizli Petek Temizleme Servisi / Kombi Bakım Fiyatları 444 9 587

Kombi Bakım / Petek Temizleme Servisi ve Fiyatları  Denizli Çağrı Merkezi

Servis Çağırmak İçin Telefon Numaramız;

444 9 587

peteklerin-alti-isinmiyorsa-petek-temizligi
peteklerin-alti-isinmiyorsa-petek-temizligi

Petek ve kombilerde, hem can güvenliği, hem sağlığınız hemde maddiyat açısından ve yüksek verim alabilmek bakım oldukça önem arz etmetedir.

Bakımları yapılmayan yada gecikmeli yapılan petek ve kombilerde maliyeti azalttığını düşünebilirsiniz ancak tamamen yanılmış olursunuz

çünkü; çürüyen petek yada arıza veren kombilerde tamir işlemi sıfır ayarında maliyetli olabilir.

► Zeki Teknik işine son derece titizlikle yaklaşan genç ve usta kişilerle 7/24 kesintisiz sizlere destek olmaktadır.

Denizli’de ekip olarak çalışan ustalarımız, her ilçe ve semtte  bulunan servis araçlarımızla sizleri evinizin konforundan ayırmadan adresinize kadar gelmekte, cihazlarınızı oldukça uygun maliyetlerle yenisinden daha iyi hale getirerek teslim etmektedirler.

Günümüzde kullanılan petekler alüminyum tarzı petekler mevcuttur. Bu tarz petekler iç kısım bölgelerinde kireç, oksit, kurum vb oluşuyor. Petekler içerisinde bu maddeler zamanla petekleri tıkamaktadır.

Kombi cihazı  sorunsuz çalışmış olsa bile ısınma faktöründen %100 randıman alınamayacaktır. Zamanla kombi ve peteklerin kullanım ömürleri kısalmış hem de ödenecek faturaların 2 katı ceplerinizden çıkacaktır.

Ekim 2019 itibari ile fiyatlarımız;

Kombi bakımı 70 ₺, Petek temizliği 160 ₺ ‘dir. Fiyatlar oda sayısı, evin büyüklüğü, dublex yada triblex olması durumuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Denizli Petek Temizleme / Kombi Bakım Servisi

kombi-petek bakımı
kombi-petek bakımı

Denizli‘nin en büyük ilçeleri olan Merkezefendi ve Pamukkale dahil tüm ilçe ve mahallelerinde Zeki Teknik petek ve kombi bakımındasizlere uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile anında servis vermektedir.

Isınmayı maksimum seviyeye çıkarıp aynı zamanda bütçenizi de koruyabilmek için yapılması gereken elzem şey, peteğinizin temizlenmesine dikkat etmek ve düzenli aralıklarla temizleme yaptırmaktır.

Soğuk havalarda ihtiyaç duyduğunuz yüksek ısıyı, konforu, sıcak ortamı sağlarken bununla birlikte maddi olarak da size kolaylık sağlayacak bu işlem kesinlikle işinin ehli kimseler tarafından yapılmalıdır.Aksi takdirde büyük zararlar ile sonuçlanmaktadır. 

 Petek Temizleme Servisleri

Kombi Petek Temizleme / Kombi Bakım Hizmeti

Demir Döküm, E.C.A, Baymak, Beko, Arıston, Aırfel, Ferroli, Buderus, Alarko, Vaıllant, Proterm  Denizli Kombi/Petek Servisi 444 9 587

► ► 2019 Ekim itibariyle Zeki Teknik servisimizi arayarak  piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede bakımı ve tamiri yaptırabilirsiniz. Petek Temizleme / Kombi Bakım için % 100 müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet için sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Denizlide tüm kombi petek bakımı, tamiri ve temizliği için etkili ve garantili hizmet veren firmamız sizlere haftanın 7 günü  24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı ?

Petek temizliği
Petek temizliği

► Öncelikle tesisat, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa temizleme ve bakım işlemine başlanmadan önce bu tamiratlar yapılır.

► Gerekli tamiratlar yapıldıktan sonra petek temizleme makinasının tesisata monte edilmesi için gerekli uygun alan belirlenir.

Genellikle banyo veya mutfakta ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür.

► Petek temizleme işleminde kesinlikle bulunulan alan kirletilmez ki bu en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır.

► Gider için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi yerler tercih edilir. Gider hortumları ile gerekli bağlantılar sağlanarak işlemler sağlanır.

İşinin ehli Tesisat ustalarımız, İzmir ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Denizli Petek Temizleme ve Kombi Bakımı

konusunda hiç çekinmeden bizi arayabilir, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

►Petek temizleme işlemi 2 aşamadan oluşur:

1. aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir.

2. aşamada ise tesisat borularının alt kısımları temizlenir.

► Genellikle burada önemli olan nokta şudur: Kombi petek tesisatında kir, çamur, çeper olur. Buna nazaran radyatör peteklerinde pek fazla kir olmaz. Bu yüzden çift yıkama çok önemlidir.

► Sağlıklı bir petek temizleme işleminde uygun makine ve teçhizat seçimi büyük önem taşımaktadır. Basınç değeri 2 BAR’dan yüksek olan bir petek temizleme makinasının kombiye zarar verme olasılığı yüksektir. Bu hususta tesisatınızın zarar görmemesi için en uygun petek temizleme makinası ve ekipmanları ile hizmet veriyoruz.

► Temizliğin tamamlanması genellikle 1–2 saat sürmektedir.

► Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, kaliteli makina, malzeme ve ekipmanlarımızla uzun yılların tecrübesi ile hizmet veriyor, Denizlide petek temizleme ve kombi bakımı alanında lider firmalardan birisi olarak müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan önce uzman tesisat ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.

Petekler neden ısınmaz ?

petek temizliği
petek temizliği

Sezon ne olursa olsun, kaloriferinizi kontrol etme ve ısıtma sisteminizin mümkün olduğu kadar sıcak ve verimli olmasını sağlama zamanı geldi, bu nedenle soğuk günler için hazır olduğunuza inanıyoruz.

Evinizdeki radyatörlerin eskiden olduğu kadar sıcak olmadığını üstte ve yanlarda sıcak olduğu halde orta ve altta soğuk olduğunu fark ettiyseniz, muhtemelen çoğu ısıtma sistemine gelen petek çamuru birikmiş olacaktır.

Bu, daha soğuk bir ev, daha yüksek enerji faturaları ve ısıtma sisteminize daha fazla zarar verme olasılığı anlamına gelecektir. Kış aylarında petek temizliğinizi yaptırmak en iyisidir, petek temizleme servisleri ve tesisatçılar kışın çok yüksek talep görürler, o yüzden şimdi hizmet almalı ve hem zamandan hemde paradan tasarruf edilmelidir.

Denizli Kombi Bakım Servisi

kombi_bakim-ve-servisi
kombi_bakim-ve-servisi

► Denizli, Demir Döküm, E.C.A, Baymak, Beko, Arıston, Aırfel, Ferroli, Buderus, Alarko, Vaıllant, Proterm ve birçok marka Ekim 2019 güncel Kombi bakımı 70 ₺ dir.

Fiyatlar oda sayısı, evin büyüklüğü, dublex yada triblex olması durumuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için çağrı merkezimi arayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Neden bakım önemlidir;

Kombi Bakımı Faydaları

Ailemizle tatile çıkarken aracımızın tüm bakımlarını yaptırıyoruz ve yola devam edebilmek için depomuzu benzinle dolduruyoruz öyle değilmi ?

O halde evlerimizde ısınmamıza ve genel yaşam ihtiyacımız olan yeme içme ihtiyacımızı gidermek sebebiyle ocaklarımızın yanmasını sorunsuz istiyorsak kombilerimizin bakımlarınıda tabiki işinin ehli insanlar tarafından yaptırmalıyız.

► Gaz ve hava karışım oranları kontrol edilir. Bu ayar birim gaz başına kaç birim hava ile yanma olacağını ayarlar. Kombinin yanma verimi buna bağlıdır. Bu ayar sayesinde aşırı gaz tüketim sorunları çözülür.

► Fan hız ayarı kontrol edilir. Yanmış egzoz gazının atış hızı yanma verimini etkiler. Uygun ayarla kombinin ses yapma şikayetleri ve aşırı gaz tüketimi sorunları çözülür. Elektrik sarfiyatını etkiler, enerji tasarrufu sağlanır.

► En en önemlisi CAN GÜVENLİĞİ için tüm emniyet sistemlerinin çalışırlığı ve sağlamlığı kontrol edilir.

► İleride yaşanabilecek muhtemel arızalar bakım esnasında tespit edilerek  giderilebilir. Beklenmedik zamanda arıza riskini minimize eder. Daha sonradan daha pahalıya çıkacak bir arıza daha başlamadan tespit edilebilir.

► Kombinizin ilk günkü verimi ve güvenliği ile uzun yıllar çalışabilmesi, onarım ve işletme maliyetlerinin düşürülebilmesi için “periyodik bakımlar”  ihmal edilmemelidir.

Kombi genel bakım fiyatları 2019 Ekim itibariyle Zeki Teknik servisimizi arayarak  piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede bakımı ve tamiri yapılmaktadır.

Petek Temizleme / Kombi Bakım için % 100 müşteri memnuniyeti ve garantili hizmet için sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Denizlide tüm kombi petek bakımı, tamiri ve temizliği için etkili ve garantili hizmet veren firmamız sizlere haftanın 7 günü  24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

Denizli Hakkında ;

Denizli, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık yirmi birinci şehridir. 2017 itibarıyla 1.005.687 nüfusa sahiptir. Tekstil ürünleri ve yöreye has Denizli horozu ile meşhurdur. Anadolu Yarımadası’nın güneybatı, Ege Bölgesi’nin güneydoğusunda yer almaktadır. Ege ve Akdeniz Bölgeleri arasında bir geçit durumundadır.Denizli Merkez Kombi Bakım / Petek Temizleme Servisi  olarak hizmet verdiğimiz semt ve mahalller ;

Denizli  Pamukkale  İlçe  Belediyesi
Mahalle  İsim  Listesi

  1.   1200 Evler Mahallesi 24.   Kadılar Mahallesi 47.   Salihağa Mahallesi
  2.   Adalet Mahallesi 25.   Karahasanlı Mahallesi 48.   Üzerlik Mahallesi
  3.   Akçeşme Mahallesi 26.   Karaman Mahallesi 49.   Yeşilyayla Mahallesi
  4.   Akkonak Mahallesi 27.   Kayalar Mahallesi
  5.   Alpaslan Mahallesi 28.   M.Akif Ersoy Mahallesi
  6.   Altıntop Mahallesi 29.   Merkezefendi Mahallesi
  7.   Bahçelievler Mahallesi 30.   Muratdede Mahallesi
  8.   Barbaros Mahallesi 31.   Saraylar Mahallesi
  9.   Barutçular Mahallesi 32.   Saruhan Mahallesi
10.   Bereketler Mahallesi 33.   Selçuk Bey Mahallesi
11.   Bozburun Mahallesi 34.   Sevindik Mahallesi
12.   Çakmak Mahallesi 35.   Sırakapılar Mahallesi
13.   Değirmenönü Mahallesi 36.   Sümer Mahallesi
14.   Servergazi Mahallesi 37.   Şemikler Mahallesi
15.   Eskihisar Mahallesi 38.   Şirinköy Mahallesi
16.   Gerzele Mahallesi 39.   Yenimahalle Mahallesi
17.   Göveçlik Mahallesi 40.   Yenişafak Mahallesi
18.   Gültepe Mahallesi 41.   Yenişehir Mahallesi
19.   Gümüşçay Mahallesi 42.   Zafer Mahallesi
20.   Hacıeyüplü Mahallesi 43.   Aşağışamlı Mahallesi
21.   Hallaçlar Mahallesi 44.   Başkarcı Mahallesi
22.   Hisar Mahallesi 45.   Çeltikçi Mahallesi
23.   İlbade Mahallesi 46.   Kumkısık Mahallesi

 

Denizli Merkezefendi  İlçe  Belediyesi   
Mahalle  İsim  Listesi

  1.   1200 Evler Mahallesi 24.   Kadılar Mahallesi 47.   Salihağa Mahallesi
  2.   Adalet Mahallesi 25.   Karahasanlı Mahallesi 48.   Üzerlik Mahallesi
  3.   Akçeşme Mahallesi 26.   Karaman Mahallesi 49.   Yeşilyayla Mahallesi
  4.   Akkonak Mahallesi 27.   Kayalar Mahallesi
  5.   Alpaslan Mahallesi 28.   M.Akif Ersoy Mahallesi
  6.   Altıntop Mahallesi 29.   Merkezefendi Mahallesi
  7.   Bahçelievler Mahallesi 30.   Muratdede Mahallesi
  8.   Barbaros Mahallesi 31.   Saraylar Mahallesi
  9.   Barutçular Mahallesi 32.   Saruhan Mahallesi
10.   Bereketler Mahallesi 33.   Selçuk Bey Mahallesi
11.   Bozburun Mahallesi 34.   Sevindik Mahallesi
12.   Çakmak Mahallesi 35.   Sırakapılar Mahallesi
13.   Değirmenönü Mahallesi 36.   Sümer Mahallesi
14.   Servergazi Mahallesi 37.   Şemikler Mahallesi
15.   Eskihisar Mahallesi 38.   Şirinköy Mahallesi
16.   Gerzele Mahallesi 39.   Yenimahalle Mahallesi
17.   Göveçlik Mahallesi 40.   Yenişafak Mahallesi
18.   Gültepe Mahallesi 41.   Yenişehir Mahallesi
19.   Gümüşçay Mahallesi 42.   Zafer Mahallesi
20.   Hacıeyüplü Mahallesi 43.   Aşağışamlı Mahallesi
21.   Hallaçlar Mahallesi 44.   Başkarcı Mahallesi
22.   Hisar Mahallesi 45.   Çeltikçi Mahallesi
23.   İlbade Mahallesi 46.   Kumkısık Mahallesi

► Bir önceki yazımızda http://zservisi.com/izmir-petek-temizleme-servisi-fiyatlari/ konusundaki içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.