Bosch Kombi Ateşleme Yapmıyor 444 2846 Zeki Teknik

Kombi Ateşleme Tamiri

444 28 46 

Bosch Kombi Tamir Servisi

Kombi ateşleme yapmıyorsa gazın gelip gelmediğini kontrol etmek gerekir. Gaz geliyor ise kombi mekanizması arızalanmış, bacaya pislik toz vs. girişi yüzünden baca çekişi düşmüş veya filtreler tıkanmaya sebep olmuş olabilir. Bu tür işlemler  düzeltildikten sonra kombi hala ateşlemiyor ise kombi bakımı ve tamiri için yetkili ve kurumsal firmalardan destek alınması gerekir.

Kombi ateşleme yapmıyorsa eğer direk servisi aramadan önce  kendimizin yapacağı birkaç işlem yapabilirsiniz. Bu sorunda doğru bir tespit için önemli olan konut içinde başka bir doğalgazlı cihaz olup olmadığının kontrolünün yapılması güvenliği artırmaktadır.  Kombiyi resetlemeniz gerekir. Gaz vanalarının açık olduğundan  eminseniz resetleme işlemini de hemen ardından yapabilirsiniz. Kombi resetleme kombilerin marka ve modeline göre farklılık gösterebilir. 

Kombi ateşleme tamiri kombi bakımı tamiri kombi genel bakımı için alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli tüm desteği garanti güvencesi ile sunuyoruz.

Kombi ateşleme arızasını kendiniz deneme uygulama yöntemi ile üstesinden gelemiyorsanız mutlaka işin uzmanından yardım alınız. Ayrıca Ümraniye Lambert servisimiz olarak da sizlere bir çok semt ve ilçelerde hizmet sunulmaktadır.

Bosch Kombi Arıza Tamir Servisi

Bosch kombi tamir servisi

Kombilerin yaz kış durmadan çalışma zorunluğu olduğundan bakımlarının arıza durumlarını beklemeden yapılması acil aniden kombi arızaları ile karşı karşıya gelme oranlarımızı azaltmaktadır. Elektrik gaz ve su ile çalışan kombiler su tesisatında ki sorun veya gaz sıkışması gaz kaçağı gibi durumlar veyahut elektrik arızaları gibi durumlar kombide ki düzenli çalışmayı aksatır.

Kombide ki bakım ne kadar ertelenir ihmal edilirse kombide ki verim azaldığı gibi kombinin kendisine de kalıcı hasar ve zarar verebilir. Doğru bakımın ve tamirin önemli olduğu kadar doğru zaman da yaptırılan bakım ve onarımlarında önemi son derece önemlidir.

Her biri alanında uzmanlaşmış kombi ustalarımız ve deneyimli personellerimiz ile sizlere kalite garanti ve güven esasına dayalı hizmet anlayışımız ile yirmi yıla yakın süredir kombi markası modeli ne olursa olsun garantili bakım onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bundan bir önce ki Bosch kombi anakart arızası tamir servisi isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.