Sakarya Ariston Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

Ariston Beyaz Eşya Tamir Servisi İçin İletişim Hattımız;444 28 46

                                                           Sakarya Ariston Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

Ariston Beyaz Eşya Tamir Servisi Sakarya

Çok eski yıllarda (1930) Aristide Merloni tarafından ” Industrie Merloni” adına kurulan şirkette ağırlık ölçümü cihazlarının üretilmesi ile başlamıştır. Ariston bir İtalyan markasıdır, İtalya’nın Marche bölgesinde kurulan bu şirket 1960 yıllarında sadece su ısıtıcısı üretmeye başladı.

(1980) yılında su ısıtma sektöründe diğer firmalara oranla kalitesini en ön plana çıkarabildiğini kanıtlaması için Kombi üretmeye başlamıştır. Kombi alanında oldukça kendini geliştirerek iyi işler başaran Ariston şuanda Kombi kullanımlarında müşteriler tarafından en sıklıkla tavsiye edilen kombi markaları arasında yer almaktadır.

Ariston Beyaz Eşya Tamir Servisi Sakarya

Zamanla kendini geliştiren Hotpoint Ariston bilinen beyaz eşyalarımız kullanım açısından da sıklıkla tercih ettiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Kombinin dışında fiyat ve kullanım açısından tercih ettiğimiz Ariston buzdolabı, Ariston çamaşır makinesi, Ariston bulaşık makinesi, Ariston derin dondurucu ya da klimalar mevcuttur.

Ariston Beyaz Eşya Tamir servisleri Sakarya’nın hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca sizlere sorun çıkarmadan kullanmak zorunda olduğunuz beyaz eşyalarınızın problemleri sonucunda yapmak istediğiniz tek şey güvenilir ve hızlı ariston servisi.

Doğru ve işinde deneyimli beyaz eşya tamir ustalarınızdan yardım almanız sonucunda daha sağlıklı bir onarım olmasını sağlamış olursunuz. İşinde başarılı ve tecrübeli olduğunu nasıl anlarım diyorsanız, yetkili belgesi olup her hangi bir yakınınızda uzun yıllardan beri çalışan Ariston teknik servislerinden yardım alabilirsiniz.

Onun dışından 2 ve ya 3 yıllık bir deneyimi ile ya da sokaklara yapıştırılan beyaz eşya tamircisi diye asılan numaraları arayarak kesinlikle cihazlarınızı uygun fiyatta yaptıralım diye düşünmeyin. Uygun fiyatta yaptırmak isteyip tecrübeli olmayan kişi tarafından çok yüksek fiyatlarda aldığınız beyaz eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilirsiniz.

On beş yıldan fazla süren işletme sektörümüzde 35 ten fazla iş arkadaşlarımız ve üstün başarılı teknisyen ekip arkadaşlarımız ile geniş bir ağ kurarak mutlu müşteri pörtföyünü benimseyerek en iyi şekilde Ariston beyaz eşya tamir hizmeti sağlıyoruz.

Sakarya merkezli Ariston servisimiz tüm ilçe ve mahallerinde bulunan şubelerimiz ve 7 den fazla servis araçlarımız sayesinde sizlere en hızlı şekilde sorun giderebilmek için on beş yıldır çabalıyoruz. Sizlerden dönen olumlu sonuçlar sayesinde bu yıllara kadar gelerek pirestijimizi artırdık.

En yakın Ariston servisi, Ariston beyaz eşya tamir servisleri ya da ustasımı arıyorsunuz arıza hakkında bilgi sahibi iseniz ya da teknik yardım almak mı istiyorsunuz daha detaylı bilgi ve fikir alabilmek için uzman arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Bilgi almak için 444 28 46 çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizde.

Acil Ariston Kombi Servisi Sakarya

Acil Ariston Kombi Servisi Sakarya

Ariston kombi üretim yılı geçmişten bu zamana kadar (89) Seksen Dokuz yıl geçmiştir. Seksen Dokuz yılı aşan süre zarfında her yıla yeni yenilikler katarak Kombi teknolojisinin daha kolay ve dayanıklı üretiminin gerçekleştirilmesi için en iyi markalardan biridir Ariston.

Ariston Kombi yaygınlıkla Sakarya bölgesinde kış aylarının yüksek oranla fazla geçmesi sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Eski ya da yeni model uzun yıllar boyunca sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da sıklıkla sıcak su ihtiyacımızı gideren kombiler arızalanabilir. Ariston Kombi Arıza Çeşitleri Nelerdir;

Kombi hiç çalışmıyorsa ne yapılmalı;

 • Kombi kendini güvenliğe alabilen bir cihaz olduğu için kombi su basıncı 1,5 bardan aşşagı ise ya da bitmişse çalışmıyor olabilir.
 • Elektrik şalteri ya da gaz vanası kapalı olabilir.
 • Tüm bu durumlar cihazında yoksa teknik destek almanız gerekebilir.

Kombi su akıtıyor ne yapılmalı;

 • Kombinin suyunu 1,5 bardan daha fazla doldurmuş olabilirsiniz ya da kombinin su doldurma vanası arızalı olabilir.
 • Cihazın tesisat hattındaki borularında aşınmalar oluşarak su sızdırıyor olabilir.
 • Genleşme tankında ya da kombi hava tahliyesi arızalı olabilir bu gibi durumda hemen teknik destek almanız gerekir.

Kombi ses yapıyor neden;

 • Kombi fan motorunda ve ya devir daim motorunda bağlantıdan ya da motordan kaynaklı arıza olabilir.
 • Kombi su haznesindeki su hava yapmış olabilir ya da üç yollu vanalarda arızalanma olabilir.

Kombi Sıcak su vermiyor ne yapmalıyım;

 • Ateşleme yapmıyorsa hiç bir müdahale yapmadan tecrübeli kombi tamir ustasından yardım almanız gereklidir.
 • Su açıldığında kombi ateşleme yapıp su ısınmıyorsa suyu fazla açmış olabilirsiniz. (kış mevsiminde)
 • Sıcak su hattında su karışması sebebinden dolayı sıcak su bağlantılarında sorun sebebi ile ısıtma yapmıyor olabilir.

Kombi patlamalı yanması sebepleri napılmalı;

 • Cihaz ateşleme yapması sonucunda bir ya da iki saniye içeriisnde birden gerçekleştiriyorsa içerisinde gaz birikmesi oluşarak birden ateşleme yapar bu durum ile karşı karşıya kalmanız sonucunda teknik yardım alarak gaz ve çakmak ayarlarının kontrolünün yapılması gereklidir.
 • İkinci bir konu ise cihazınızın yüksek basınçla patlama yapması cihazınızda hasarlara sebep olabilir bu yüzden cihazın düzenli olarak yıllık bakımını yaptırmanız gereklidir.

Size belirtmiş olduğumuz Ariston kombi arızaları ile karşı karşıya kalmanız durumunda bilginiz olmadan sizin yaptığınız her müdahale cihazınız ve sizin sağlığınız açısından kötü sonuçlarla karşılaşa bilirsiniz.

Gaz elektrik ve su ile çalışan kombilerin patlama riski yaşamadan en yakın Sakarya Ariston kombi servisimizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Haftanın yedi günü (pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi ve pazarda dahil) sizlere hizmet veren Zeki Teknik Ariston Özel teknik Servisimizden her zaman arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Ariston Buzdolabı-Derin Dondurucu Sakarya Tamir Ustası

Ariston Buzdolabı-Derin Dondurucu Sakarya Tamir Ustası

Buzdolabı soğutmaması ve ya derin dondurucu hiç çalışmaması, buzdolabı alt kısmı çalışması üst kısmının çalışmaması, buzdolabı ve derin dondurucunun karlama yapıyor olması, buzdolabı gaz dolum fiyatları ya da buzdolabı motor değişim fiyatları gibi aklınıza takılan tüm sorularda ustalarımız ile iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Buzdolapları, yiyecekleri güvenli bir şekilde depolayabildiğimiz süreyi uzatan termal olarak yalıtılmış bölmelere sahiptir. Bu sağlığınız, tasarruflarınız ve genel rahatlığınız için faydalı olabilir. Bir buzdolabının kolay kullanımı cihazınızın kırılana ve yiyeceğiniz çürümeye başlayana kadar.

Bununla birlikte, buzdolabınız daha eskiyse ve yıllar boyunca çok çalışmaktan kaynaklanan yıpranma ve yıpranma nedeniyle büyük olasılıkla mücadele ediyorsa, değiştirme daha mali açıdan anlayışlı bir çözüm olabilir. Buzdolapları genellikle yaklaşık 14 yıl dayanır, ancak bu süre boyunca iyi bakılıyorsa. Eski buzdolabınızı zar zor tutunmak için sık sık onarım ve bakım yaptırmanız buzdolabınızın uzun ömürlü çalışması açısından daha etkili çözüm olacaktır.

Buzdolabı yaşam alanlarımızın her yerinde yiyeceklerimizin bozulmasını engelleyerek uzun süreli tazeliğini korumak için kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alıyor.

Her evde bulunan buzdolabı ve derin dondurucular arıza yapması sonucunda yiyeceklerimiz bozulabilir. Özellikle üst kısmındaki şoklanmış yiyeceklerimizin donu çözülürse bozulma yaşanır.

Buzdolabı derin dondurucu arızalarında yapmanız gereken tek şey hızlı bir buzdolabı tamircisi. Aynı gün içerisinde beklemenize sebep olmadan en uygun fiyatta buzdolabı tamir servisi arıyorsanız Sakarya genelinde bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ariston markalı eski ya da yeni model farkı olmadan sizlere en uygun fiyatta %100 orijinal parçalar yardımı ile sizlere hizmet sağlayan servisimizden yardım alarak buzdolabı arızalarınızı aynı gün içerisinde tarif ettiğiniz adresinize gelerek yerinde onarım tamir ve bakım hizmeti sağlıyoruz.

Ariston Çamaşır-Bulaşık Makinesi tamir Servisi

Ariston Çamaşır-Bulaşık Makinesi tamir Servisi

Beyaz Eşya cihazları söz konusu olduğunda, Ariston Bulaşık ve çamaşır makinenizin arızası oluşması durumunda eskisi gibi iyi şekilde çalışıp çalışmaması söz konusunda tamirat yapması gerekip gerekmediği konusunda endişelenmeniz oldukça doğrudur.

Ödemiş olduğunuz paralar kadar iyi sonuçlar elde ederek ilk gün aldığınız gibi en iyi şekilde yıkama yapmasını istiyorsanız, işinde tecrübeli Ariston çamaşır ve bulaşık makinesi tamircilerini tercih etmelisiniz.

Çamaşırları evinizde hazır bulundurmak kolaylık sağlar ve birçok aile için bir zorunluluktur. Çamaşırların toplanmasına sebep olarak kirlilerinizi biriktirmeye izin vermeyin.

Sakarya şehrimizin her yerinde en iyi Çamaşır ve bulaşık makinesi tamir bakım ve onarım yaptırmak için 444 28 46 numaralı zeki teknik Ariston servisimizin çağrı merkezini arayarak ücretsiz arıza kaydı bırakabilirsiniz. Çamaşır makinelerine sadece servis vermekle kalmıyor, her türlü büyük aleti onarabiliriz.

Teknisyenlerimiz, Ariston Çamaşır ve Bulaşık makinelerinin eski ya da yeni model tüm markalarını ve modellerini onarma konusunda oldukça yeteneklidir. Şehrinizde en iyi Beyaz eşya tamir servisi konusunda bir teknisyen olup olmadığını kontrol edin. İyi bir servis tercih etmek cihazlarınızın daha sağlıklı tamir edilerek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Sizde uzun yıllardır hizmet sağlayan Ariston Çamaşır-Bulaşık makinesi tamir servisimizden her zaman yardım alarak en kaliteli şekilde onarım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya Geneli Ariston Beyaz Eşya, Çamaşır makinesi, Kombi tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler Adapazarı • Karaman • Merkez Köyler
Adapazarı Semtleri
Sakarya Geneli Ariston Beyaz Eşya, Çamaşır makinesi, Kombi tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler
• Acıelmalık Mahallesi • Akıncılar Mahallesi • Alancuma Mahallesi • Alandüzü Mahallesi • Bağlar Mahallesi • Camili Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaltıcak Mahallesi • Çamyolu Mahallesi • Çelebiler Mahallesi • Çerçiler Mahallesi • Çökekler Mahallesi • Çukurahmediye Mahallesi • Dağdibi Mahallesi • Doğancılar Mahallesi • Evrenköy Mahallesi • Göktepe Mahallesi • Güllük Mahallesi • Güneşlermerkez Mahallesi • Güneşleryeni Mahallesi • Hacıramazanlar Mahallesi • Harmantepe Mahallesi • Hızırtepe Mahallesi • Horozlar Mahallesi • İkizcemüslim Mahallesi • İkizceosmaniye Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Karakamış Mahallesi • Karaköy Mahallesi • Karaman Mahallesi • Karaosman Mahallesi • Karapınar Mahallesi • Kasımlar Mahallesi • Korucuk Mahallesi • Kurtbeyler Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Mahmudiye Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Orta Mahallesi • Ozanlar Mahallesi • Papuççular Mahallesi • Rüstemler Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Semerciler Mahallesi • Süleymanbey Mahallesi • Şeker Mahallesi • Şirinevler Mahallesi • Taşkısığı Mahallesi • Taşlık Mahallesi • Tekeler Mahallesi • Tepekum Mahallesi • Tığcılar Mahallesi • Tuzla Mahallesi • Yağcılar Mahallesi • Yahyalar Mahallesi • Yenicami Mahallesi • Yenidoğan Mahallesi • Yenigün Mahallesi

• Akyazı Sakarya Geneli Ariston Beyaz Eşya, Çamaşır makinesi, Kombi tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler  Altındere • Dokurcun • Kuzuluk • Merkez Köyler
Akyazı Semtleri
Sakarya Akyazı Mahalleleri
• Batak Mahallesi • Bedılkazancı Mahallesi • Bedilkadırbey Mahallesi • Beyceler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaylaryeni Mahallesi • Çengeller Mahallesi • Çıldırlar Mahallesi • Erdoğdu Mahallesi • Eskibedil Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gazisüleymanpaşa Mahallesi • Gebeş Mahallesi • Hastahane Mahallesi • İnönü Mahallesi • Kabakulak Mahallesi • Konuralp Mahallesi • Kuloğlu Mahallesi • Orta Mahallesi • Ömercikler Mahallesi • Seyfeler Mahallesi • Uzunçınar Mahallesi • Vakıf Mahallesi • Yahyalı Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeniorman Mahallesi • Yunusemre Mahallesi
Akyazı Mahalleleri

• Erenler Sakarya Geneli Ariston Beyaz Eşya, Çamaşır makinesi, Kombi tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler
Erenler Semtleri
Sakarya Erenler Mahalleleri
• Bağlar Mahallesi • Dilmen Mahallesi • Hacıoğlu Mahallesi • Küpçüler Mahallesi • Merkez Mh • Tabakhane Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşiltepe Mahallesi

Serdivan Sakarya Geneli Ariston Beyaz Eşya, Çamaşır makinesi, Kombi tamir Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler  Yazlık
Serdivan Semtleri
Sakarya Serdivan Mahalleleri
• Arabacıalanı Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Beşköprü Mahallesi • Esentepe Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Orta Mahallesi • Otuzikievler Mahallesi • Vatan Mahallesi

Sakarya Petek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Sakarya Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi Sakarya için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları

Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny
Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Sakarya Adapazarı Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,