YILDIRIM REGAL SERVİSİ

Yıldırım Regal Servisi – Beyaz Eşya Bakım Servisi Bursa

Yıldırım Regal Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06

Yıldırım Regal beyaz eşya servisimiz uzun yıllar boyunca Yıldırım ve mahallelerine Regal beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Profesyonel teknik ekibimiz ve çağrı merkezimiz siz değerli halkına günün her saati hizmet vermektedir.

Yıldırım ilçesinde sertifikalı personellerimiz ile Regal marka garantisi bitmiş her türlü beyaz eşya modellerinde arıza, bakım ve onarım yapmaktayız.

Deneyimli kadromuz ile Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya arızaları için bizlerden destek alabilirsiniz. Yedek parçaları da uygun fiyat ve garantili işçilik.

Günümüzde ev ve iş yerlerimizde hayatımızın bir parçası olan beyaz eşyalar çeşitli zamanlarda arızalanmaktadır ve bundan dolayı sık sık beyaz eşya tamircisi çağırmak zorunda kalmaktasınız. Evinize çağırdığınız ustaların işinde ne kadar başarılı olduğunu bilememekteyiz.

Bizler eğitimli ve işinin bilincinde kişiler ile sizlere tamir hizmeti sunmaktayız. Üstelik sunduğumuz bu hizmeti de en uygun fiyatlarla bütçenizi zorlamadan ve kaliteden de ödün vermeden yapmaktayız.

Yıldırım Regal beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinesinin arızalarından bahsedecek olursak, genellikle çamaşır makinesinin kapağından su kaçırması gibi durum oluşur bunun için de kapak contasının değişmesi yeterlidir. Makineniniz çok gürültülü çalışıyor ise tamburlarında sorun olma ihtimali yüksektir. Çamaşır makinenizin içini göremediğinizden dolayı mutlaka özel bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Diğer beyaz eşyalardan olan belki de hayatımız için en önemli yere sahip olan buz dolaplar ise yine kullanıma bağlı olarak arızalanabilmektedir. Genellikle buzdolabım soğutmuyor ya da alt tarafı soğutuyor üst tarafı soğutmuyor, gaz dolumu ya da kart tamiri gibi sorunlarla karşılaşmaktayız.

Biz beyaz eşya tamircisi olarak buzdolabı ve çamaşır makinesi arızalarına hakimiz. Sizler için en doğru olanı biliyor ve en doğru şekilde işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Sadece çamaşır makinesi ve buzdolabı değil bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi tüm Regal marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını üstlenmekteyiz.

Hizmetlerimiz tüm Yıldırım ilçesi ve mahallelerine verilmektedir. Kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere sunan servisimizden hizmet almak isterseniz çağrı merkezimize ulaşıp arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

yıldırım regal servisi

yıldırım regal servisi

Yıldırım Regal Servis

Sürekli olarak yerinde onarımdan yana olan arkadaşlarımız sizi hiç bekletmeden ev ya da iş yerinizde arızalı tüm cihazlarınızın anında onarım ya da bakımını sağlamaktadır.

Çamaşır makinesinin kömürünün bitmesi, motorda ateşleme gerçekleştirilememesine neden olacağından, biten makine kömürü yenilenerek, yeniden dönüş yapabilir duruma gelmesi sağlanır.

Günümüzde artık ciddi motor arızları dışında bir çok beyaz eşya problem ve arızası bir kaç dakika da teknolojik cihazlar yardımı ile kolayca giderilmektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı meydana gelen beyaz eşya arızaları için çağrı merkezi numaramızı arayabilir, teknik servis usta talebinde bulunabilirsiniz.

Yıldırım beyaz eşya tamir servisi olarak, yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde en doğru tamiri yaparak aynı sorunu yaşamamanız için en ince ayrıntılı tamir için imkan sunulmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklı belirlediğimiz prensipler gereği sizlere beyaz eşyalarınızın arıza giderimi haricinde ödeme mevzusunda da cazip ve uygun fırsatlar sunmaktayız. Yıldırım ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile oluşabilecek her türlü problemde tamamen profesyonel şekilde yardım almanızı sağlamaktadır.

Buzdolabınızda meydana gelebilecek bir arıza durumunda karşılaştığınız arızayı mutlaka uzman kişiler tarafından müdahale edilmesini sağlayın. Yılların verdiği tecrübe ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Deneyimli Yıldırım Regal Beyaz Eşya Servisi, personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Regal Beyaz Eşya servisi hizmeti veren Yıldırım Regal servis müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için uygun maliyetli, kaliteli onarım yapar.

Teknik servisimiz, sizleri memnun etmekle size daha iyi ve ulaşımı kolay hizmet sunabilmek için büyümeye ve genişlemeye devam etmektedir. Servisi firmamıza web sitemizden günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. kalitede lider, son teknoloji araçlar kullanan, güvenilir ve işinde uzmanlaşmış bir kadro ile beyaz eşyalarınıza destek sunmaktayız.

Beyaz eşya cihazlarınızı tamir etmeye çalışır, parçalarına ayırırsanız parçaları kaybetme veya zarar verme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Regal teknik servis, ister kış dönemi olsun, isterse yaz, her zaman görev yapabilecek hazır ekip bulundurmaktadır.

yıldırım regal servisi

yıldırım regal servisi

Yıldırım Regal Servisi olarak sizlere verdiğimiz mahalleler:

152 Evler Mahallesi Regal Servisi 

75.Yıl Mahallesi Regal Servisi 

Akçağlayan Mahallesi Regal Servisi 

Anadolu Mahallesi Regal Servisi 

Arabayatağı Mahallesi Regal Servisi 

Bağlaraltı Mahallesi Regal Servisi 

Balabanbey Mahallesi Regal Servisi 

Baruthane Mahallesi Regal Servisi 

Beyazıt Mahallesi Regal Servisi 

Çınarönü Mahallesi Regal Servisi 

Cumalıkızık Mahallesi Regal Servisi 

Davutdede Mahallesi Regal Servisi 

Davutkadı Mahallesi Regal Servisi 

Değirmenlikızık Mahallesi Regal Servisi 

Değirmenönü Mahallesi Regal Servisi 

Demetevler Mahallesi Regal Servisi 

Duaçınarı Mahallesi Regal Servisi 

Eğitim Mahallesi Regal Servisi 

Emirsultan Mahallesi Regal Servisi 

Erikli Mahallesi Regal Servisi 

Ertuğrulgazi Mahallesi Regal Servisi 

Esenevler Mahallesi Regal Servisi 

Fidyekızık Mahallesi Regal Servisi 

Güllük Mahallesi Regal Servisi 

Hacıseyfettin Mahallesi Regal Servisi 

Hacivat Mahallesi Regal Servisi 

Hamamlıkızık Mahallesi Regal Servisi 

Hocataşkın Mahallesi Regal Servisi 

İsabey Mahallesi Regal Servisi 

Kaplıkaya Mahallesi Regal Servisi 

Karaağaç Mahallesi Regal Servisi 

Karamazak Mahallesi Regal Servisi 

Karapınar Mahallesi Regal Servisi 

Kazımkarabekir Mahallesi Regal Servisi 

Kurtoğlu Mahallesi Regal Servisi 

Maltepe Mahallesi Regal Servisi 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Regal Servisi 

Mevlana Mahallesi Regal Servisi 

Meydancık Mahallesi Regal Servisi 

Millet Mahallesi Regal Servisi 

Mimar Sinan Mahallesi Regal Servisi 

Mollaarap Mahallesi Regal Servisi 

Musababa Mahallesi Regal Servisi 

Namazgah Mahallesi Regal Servisi 

Ortabağlar Mahallesi Regal Servisi 

Piremir Mahallesi Regal Servisi 

Samanlı Mahallesi Regal Servisi 

Selçukbey Mahallesi Regal Servisi 

Selimzade Mahallesi Regal Servisi 

Sıracevizler Mahallesi Regal Servisi 

Sinandede Mahallesi Regal Servisi 

Siteler Mahallesi Regal Servisi 

Şirinevler Mahallesi Regal Servisi 

Şükraniye Mahallesi Regal Servisi 

Teferrüç Mahallesi Regal Servisi 

Ulus Mahallesi Regal Servisi 

Umurbey Mahallesi Regal Servisi 

Vakıf Mahallesi Regal Servisi 

Vatan Mahallesi Regal Servisi 

Yavuzselim Mahallesi Regal Servisi 

Yediselviler Mahallesi Regal Servisi 

Yenimahalle Mahallesi Regal Servisi 

Yeşil Mahallesi Regal Servisi 

Yeşilevler Mahallesi Regal Servisi 

Yeşilyayla Mahallesi Regal Servisi 

Yıldırım Mahallesi Regal Servisi 

Yiğitler Mahallesi Regal Servisi 

Yunusemre Mahallesi Regal Servisi 

Zümrütevler Mahallesi Regal Servisi