Mamak Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Mamak Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Mamak Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi olarak başta Mamak semtimiz olmak üzere Ankara nın bütün semtlerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Teknik servisimiz haftanın yedi günü hizmetinizdedir. Bütün beyazeşyalarınızın buzdolabı, derindondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima gibi cihazlarınızın tamir ve bakımı itinayla yapılır. Beyaz eşyanızdaki herhangi bir arıza için teknik servisimizi 0312 4184007 numaralı telefonumuzdan arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kaydınızı oluşturduktan hemen sonra size en yakın semtten teknik servis elemanımızı göndererek bütün sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

Mamak Vestel Kombi Klima Tamir Servisi 

Mamak Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi olarak teknik servis ekibimiz bütün beyaz eşyalarınızdaki Kombim neden suyu ısıtmıyor? Kombi neden ateşleme yapmıyor? Kombi bar derecesi neden düşüyor? Klima neden soğutmuyor? Klimanın fanları neden çalışmıyor? Çamaşır makinesinin kazanı neden dönmüyor? Çamaşır makinesi niçin sıkma yapmıyor? Bulaşık makinesi niçin suyu almıyor? Bulaşık makinesi neden bulaşıkları lekeli çıkarıyor, iyi durulama yapmıyor? Buzdolabı neden soğutmuyor ve eritme yapıyor? Buzdolabının motorundan neden çok ses çıkıyor? gibi birçok soruna çare bulmaktadır. Teknik ekibimiz sürekli kendini geliştirerek bütün cihazlarımızın arızalarını kısa sürede çözüme ulaştırmak için işinde uzman ve tecrübe sahibidir. Teknik servisimizi aradığınız takdirde kısa bir süre içerisinde sizlere ulaşım sağlar ve arızalarınızın tamamını ortadan kaldırır.

Mamak Vestel Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz eşyalarımızdaki arızaların çoğu doğru kullanmama ve kullanım talimatlarına uyulmaması neticesinde meydana gelmektedir. Cihazlarımızın daha uzun süreli kullanabilmek için muhakkak periyodik olarak bakım ve temizliklerini yaptırmaya dikkat etmeliyiz. Düzgün kullanım cihazlarımızdaki arızaların azalmasına neden olacaktır. Beyaz eşyalarımızdan buzdolabımızın iyi soğutmama nedenleri arasında kapak lastiğinin aşınması ya da gazının bitmesi gibi sorunlar meydana gelir. Çamaşır makinelerimizdeki çoğu sorunda bilya ve rulmanlarındaki arızalar sebebiyle kazanın dönmemesi, yıkamanın tamamlanamaması ve sıkma işleminin yapılamaması gibi sorunlarla karşılaşırız. Bazen su tazyikinin iyi olmaması sebebiyle de makinemiz çalışmaz hemen vanalarımızı kontrol etmemiz gerekir. Kombimizin temizliği ihmal edildiğinde zamanla parçaları toksitlenme yapar ve su sızıntılarına ve suyu ısıtmamaya ya da ısı deresindeki barın düşmesine neden olabilmekterdir. Tüm sorunlarınız için teknik servisimizi aramanız yeterlidir. Ekibimiz size en yakın zamanda gelerek tamirinizi gerçekleştirecektir. Bir önceki yazımız olan Tuzluçayır AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.