Kombi Bakımı Petek Temizliği 444 28 46

Kombi Bakımı Petek Temizliği  Arıza Kaydı Bırakmak İçin Hemen Arayın.

 444 28 46

Teknolojinin yaygınlaşması ile beraber kombide evlerimizde yerlerini aldı. Hayliyle uzun süre kullanımı ya da dikkatsiz kullanımından kaynaklı bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz oldu. Kombi bakımı yaptırmak artık zaruri hal aldı. Sizde kombi bakım ve petek temizliği yaptırmak için bizi arayın.

Kombi Bakımı Petek temizleme işlemi yapılırken aşama, aşama bu sürecin nasıl geliştiğine dair bahsedecek olursak;

 • Kombideki  su boşaltılmalıdır.
 • Kombinin genleşme tankı havası ölçülür, genleşme tankı havası düşük ise hava basılır.
  Kombi Bakımı Petek Temizleme

  Kombi Bakımı Petek Temizleme

 • Kombi Brülör temizleme işlemi gerçekleştirilir.
 • Kombi yanma haznesi fırça yardımı ile temizlenir.
 • Ateşleme cihazı kontrol edilir. Bakım temizleme işlemi uygulanır.
 • Üç yollu vana sökülür ve fırça yardımı ile  temizleme işlemi yapılır.
 • Kombi gaz ayar kontrolü yapılır.
 • Kombide ortaya çıkabilecek arızalar  tespit edilir.
 • Kombide arızaya sebep olan parçalar değiştirilir ya da tamir işlemi yapılır.
 • Kombi altında bulunan kalorifer filtresi sökülerek temizlenir tekrar yerine takılır,
 • Kombi Bar seviyesi 1,5 e çıkarılır
 • Kombi sıcak su ve petek konumunda çalıştırılır.
 • Kombi çalışır vaziyette müşteriye teslim edilir.

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur ?

Özellikle kombinin evlerimizde yaygınlaşması ile beraber kombi önem kazandı Kombi bakımı yapılmadığı takdirde bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz olur. Bunlardan bazılarına değinecek olursak;

Kombi bakım onarım servisleri

Kombi bakım onarım servisleri

 • Kombi de almak istediğiniz randımanı yeterli oranda sağlayamaz
 • Kombi de verim ve ısı tasarrufu elde edemezsiniz.
 • Kış aylarında sürekli olarak sizi mağdur ederek arızalanmaya sebep olabilir.
 • Bakımsızlık sebebi ile cihazda oluşan masraf artar,
 • Kombinin ömrü kısalır,
 • Kombi bakımı yapılmaz ise oluşabilecek arızaların tespiti yapılamaz
 • Kombi bakımı sonbahar ve kış dönemine denk gelirse servis yoğunluğu nedeni ile kombiye müdahale gecikir ve mağduriyet yaşamanıza sebep olabilir.

Bu sebeple sizde kombiden yeteri kadar verim alamadığınızı düşünüyor ve aşırı yüksek gelen doğalğaz faturalarından şikayetçiyseniz mutlaka kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

Ankara Kombi Bakımı Petek Temizliği

Ankara Kombi Bakımı Petek Temizliği

Ankara Kombi Bakımı Petek Temizliği

Ankara Kombi Bakımı Petek Temizliği firması siz müşterilerimizin memnuniyeti için durmaksızın haftanın 7 günü 24 saati çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyeti için en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Kombi Bakımı Petek Temizliği konusunda  memnuniyetsizlik yaşayan müşterimizin  işini hiç tamamlanmamış sayar, en öncelik olarak olarak müşterimizin memnuniyetsizliği gidermek ve tamir işlemini yapmak olacaktır.
Özellikle herhangi bir donanım ve eğitimi  olmamasına rağmen, göz boyayarak müşterileri mağdur eden kişilerden uzak durmanızı ve işin ehli, bu işin yıllarca eğitimini almış kişileri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Ankara Kombi Bakımı Petek Temizliği teknik servis siz müşterilerimize profesyonel kombi ve petek bakımı hizmeti sunuyoruz.Sizlerin müşteri memnuniyetini kazanmak için  durmaksızın hizmet vermek için çalışmaktayız.

Kombi Bakımı Petek Yıkama

Kombi Bakımı Petek Yıkama

Kombi Bakımı Petek Yıkama

Kombi Bakımı Petek Yıkama firması olarak yıllardır işi bilen ve yetkili servislerde yıllarca çalışmış ustalar ve ekip personeller ile çalışmaktayız.

Ayrıca çok cüzi fiyatları ile kombi bakımını yapıyor ve oluşabilecek kombi arızalarının önüne geçiyoruz. Petek temizleme işlemi yapılırken özel makinelerde

Haftanın yedi günü kombi ile ilgili problemleri ortadan kaldırıyoruz. Kombi Montaj,Kombi Bakımı servisimizi 444 2846 numarasından arayarak ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Kombi Bakım Petek Temizleme

Kombi Bakım Petek Temizleme

Kombi Bakım Petek Temizleme

Kombi Bakımı Petek Temizleme işlemi bazılarımızın önemsemediği, bazılarımızın kombi bakım ve petek temizlemeye ihtiyaç duymadıkları bazılarımızın ise kendi çabaları ile kombi bakım ve petek temizleme yapmaya çalıştığı bir işlemdir. Ama bunlar kombi bakım ve petek temizleme için kesin sonuçlar değildir.

Bu yüzden kombi bakım ve petek temizleme işlemi yapılırken mutlaka kombi bakımı yapılacak tam teşekküllü araç ve gereçler ile yapılması gerekir. Kombi bakım ve petek temizle işlemini ayrıca işi bilen ve bu konuda deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir.

Kombi Bakım Petek Temizleme firması en deneyimli teknik personeller ile çalışmaktayız. Bizler alanında deneyimli teknik personeller ile sizlere her zaman uygun fiyatla ile hizmet sunmaktayız.

Kombi Bakım Parasını Kim Öder?

Kombi Bakım Parasını Kim Öder?

Kombi Bakım Parasını Kim Öder?

Ev sahibi ve kiracıların karşı karşıya kaldığı sorunlardan biride Kombi bakım parasını kim öder?

Ev sahibinin ve kiracının kendine göre haklı sebepleri bulunmaktadır. Ev sahibi  kombiyi ben kullanmıyorum neden kombi masrafını ben  karşılayayım diye düşünebilir. Kiracı da kombi benim değil ben neden masrafı karşılayım gibi düşünebilir.

Belirli bir yasal düzenleme olmadığı için de kombi arızasında çıkan masrafın karşılanması konusunda ev sahibi ve kiracı arasında tartışmalar kırgınlıklar olabilir. Kullanıcı kaynaklı ise kombi bakım tamir masrafını kiracı öder ancak kullanıcı kaynaklı olmayan durumlarda kombi bakım parasını ev sahibi öder.

Kombi tamircisi olarak sizlere her zaman deneyimli teknik personel ve ekipler ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet etmekteyiz.

Kombi Bakım Periyodu

Kombi Bakım Periyodu

Kombi Bakım Periyodu

Kış mevsimine girmeden mutlaka kombi bakımını yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü Kombi bakımı sırasında kombi ile alakalı arızalar ortaya çıkabiliyor, olabilecek arızalar önceden tespit ediliyor ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışması sağlanıyor.

Kombi servisi bakımı  neden yapılmalıdır sorusuna gelecek olursak; Kombi bakımı yaptırmak hem daha sıcak ve huzurlu bir kış geçirmenize hem de daha az fatura ödemenizi sağlayacaktır.

Kombi Bakım Periyodu özellikle kış ayına girmeden yaptırmanızı öneriyoruz. Özellikle kombi servisi olarak her zaman işi bilen deneyimli ustalarla ile siz müşterilerimize hizmet ediyoruz. Bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı özellikle bazılarımızın ihtiyaç duymadığı bazılarımızın kombi bakımı ile alakalı teknik konuda bilgi sahibi olmadığı, bazılarımız ise fiyatını yüksek bulduğu için kombi bakımı yaptırmaktan geri durduğu aşikardır.

Kombi Petek Bakımı   kombi bakımı yaptırmanın doğurduğu sonuçlara kısaca değinecek olursak; Yüksek doğal gaz faturası ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca kombi den alacağınız yeterli tasarrufu elde edemezsiniz. Biz alanında deneyimli personeller ile sizlere en uygun ve en hesaplı kombi bakım hizmeti sunuyoruz. Sizlerde kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bizi arayarak servis talebinizi iletebilirsiniz.

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi petek bakımı nasıl yapılır sorusunu cevaplayacak olursak Kombi tesisat boruları zamanla kireçli sudan dolayı zamanla tıkanma problemi yaşanır. Tesisat da dahil olmak üzere  kombi cihazının içinde suyun geçtiği belli bölgelerde zamanla tıkanma oluşabiliyor.

Genelde az ısınan evlerde şikayetlerin çoğunun peteklerin tam ısınmamasından kaynaklı olduğu görülür. Yarısı sıcak yarısı soğuk peteklerde ısı yarıya düşmektedir.

Kombi Radyatör Bakımı

Kombi Radyatör Bakımı

Kombi Radyatör Bakımı

Özellikle radyatörlerin diğer kaloriferlere göre daha az ısınmasıdır. Bu sebeple özellikle radyatörler için özel ilaçlar ve makine ile Radyatör bakım ve temizleme işlemi uygulamaktayız.

Kombi Radyatör Bakımı firması olarak 10 yıla aşkındır yaptığımız bu hizmet ile kombinin daha randımanlı çalışmasını ve peteklerin daha iyi derece sıcaklık verdiğini göreceksiniz. Kombi bakım servisi olarak her zaman teknik konuda alanında deneyimli ekip ve kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için durmaksızın çalışmaktayız.

En uygun kombi bakım tamircisi, en yakın kombi bakım tamircisi, en hesaplı kombi bakım tamircisi arıyorsanız bizi arayarak servis talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz her zaman avantaj sağlayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İstanbulda Kombi Bakımı Petek Temizliği Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Kombi Bakımı Petek Temizliği Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl, Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Kombi Bakımı Petek Temizliği Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler

Antalyada Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Kombi Bakımı Petek Temizliği Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Konyada Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Kombi Bakımı Petek Temizliği Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Kombi Bakımı Petek Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.