Cebeci Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

Cebeci Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Cebeci Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi olarak beyaz eşyalarınızı başta Cebeci de olmak üzere Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi gibi tüm marka cihazlarınızın itinalı olarak tamirini yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızdaki sorun ve arızalarınız için bizi 0312 4184007 numaralı telefonlarımızdan arayarak arıza kaydı bırakabilir ve sizlere en yakın yerden teknik servis ekibimizden elemanlarımızı en kısa sürede tamiriniz için göndermekteyiz. Sizlere en kaliteli ve en itinalı titiz hizmeti sunabilmek için haftanın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşyalarımız hayatımızı kolaylaştırmak için vazgeçemediğimiz cihazlarımızdandır. Beyaz eşyalarımızın rutin bakım ve temizlikleri kullanım ömürlerini artırdığı gibi daha verimli kullanımı da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden bütün beyaz eşyalarımızın düzenli olarak herhangi bir sorun ve arıza durumunda teknik servisimizi aramanız yeterlidir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Müşterimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Cebeci Vestel Beyaz Eşya Tamir Servisi 

Beyaz eşyalarımız içerisinde buzdolabının yeri çok önemlidir. Buzdolabımız sayesinde yiyeceklerimizi uzun süre bozulmadan muhafaza edebilir, dondurucularımızda ilk günkü gibi yiyeceklerimiz tazeliğini koruyarak saklayabiliriz. Buzdolabımızı uzun süre kullanabilmek için kapak lastiğinde herhangi bir aşınma var mı? Herhangi bir gaz kaçağı var mı? kontrol edilmelidir. Eğer kapakta herhangi bir aşınma veya gaz kaçağı var ise buzdolabımızın ısı ayarları düşecek ve gerekli soğutmayı sağlayamayacaktır.

Çamaşır makinelerimizde de rulman, bilya ve anakart hafızası ile ilgili programı tamamlayamama, yıkama işlemini gerçekleştirememe, kazanın dönmemesi, iyi durulayamama gibi birçok sorunla karşı karşıya kalırız. Bulaşık makinemizde durulama sonrası lekeli bulaşıklar, suyu ısıtamama, kapağının iyi kapanmayarak program ayarlarının bozulması gibi arızalar görülmektedir. Bütün bunların en kısa sürede çözümü için teknik servisimizi 0312 4184007 numaralı telefonlarımızdan bizleri aramanız yeterlidir.

Cebeci Vestel Klima Kombi Teknik Servisi

Çankaya AEG-İndesit-Samsung Klima Tamir Bakım Servisi

Çankaya AEG-İndesit-Samsung Klima Tamir Bakım Servisi

Klimalarımızdaki soğuk ve sıcak ayarlarının düzgün çalışamaması, soğuk hava üflememesi, yeteri kadar soğutmama gibi sorunlar karşımıza çıkmaktadır. Çoğu kez soğutmama problemleri gazının bitmesinden kaynaklanmaktadır. Klimalarımızın düzenli bakım ve temizliği de bütün bu sorunların yok olmasını sağlayacaktır.

Kombimiz neden ateş almıyor? Kombi alttan su kaçırıyor nedendir? Kombimiz petekleri yeteri kadar ısıyı neden dağıtmıyor? gibi birçok sorunun cevabını teknik servisimizi arayarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bizi Cevizlidere Altus-Regal-Profilo Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak da sitemizi ziyaret edebilirsiniz.